Zoek je mediation in Zwolle voor je scheiding, wil je een alternatief voor relatietherapie, is er spanning tussen jou en je ex of een familieruzie die je wilt oplossen, of heb je een arbeidsconflict? Ik bied je een plek waar je terecht kunt als je moeilijke gesprekken moet voeren of als je conflicten wilt voorkomen. Ik begeleid jullie als jullie contact gespannen is en communicatie stroef loopt. Samen zoeken we naar de beste oplossing voor jullie situatie.
‘Ik help jullie een negatieve
spiraal te voorkomen’.
Als mediator en trainer is het mijn drive om te helpen gesprekken te voeren over moeilijke onderwerpen en conflicten te voorkomen of op te lossen. Ook het uiten van negatieve emoties geeft verbinding in relaties. Een beetje schuren is niet erg. Maar als je gesprekken of een persoon vermijdt, als je blokkeert of als de situatie escaleert, kom je in een negatieve spiraal terecht. Ik help jullie te zeggen wat gezegd moet worden en begeleid jullie bij praktische oplossingen en afspraken.
‘Conflicten hebben diepe impact op iedereen’.
Niks heeft meer impact op je dan conflicten en spanningen met mensen die belangrijk voor je zijn. Ook al lijkt iemand anders koel of zakelijk, mijn ervaring is dat het iedereen raakt. Als je dingen die belangrijk voor je zijn niet kunt bespreken, raak je de verbinding kwijt. Het levert stress, gepieker, angst, discussies, verwijten en halve besluiten op. Of het nu privé is of op je werk.